RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 03, 2009 12:29 am

  Te dua sh sh....
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat .........

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 03, 2009 12:30 am

  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 03, 2009 12:44 am

  Te dua shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum PAK

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 10:01 pm

  TE DUA SH SH SH DHE VETEM DO TE DUA PERHERE,................
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 04, 2009 11:48 pm

  Te dua sa here do me ta thene
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 04, 2009 11:55 pm

  tani ste dua...hahaha
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 23, 2009 4:45 pm

  Te dua c'do dite e me shume...

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga lezhjanja prej Thu Sep 24, 2009 2:05 pm

  te dua me shume se dje dhe me pak se neser..........
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 2:16 pm

  te du, do te du, nje dit sdo te du... pse valle sdo e du??
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Sep 24, 2009 2:17 pm

  se te ka ik ai tru
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 2:19 pm

  sepse do du nje tjeter..hahhaa
  avatar
  elona
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 10

  Piket : 11

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga elona prej Thu Sep 24, 2009 2:20 pm

  te dua sh sh sh
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 3:09 pm

  Te dua ashtu si je
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 3:55 pm

  edhe leckaman nqs se eshte do ta doje?
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 3:58 pm

  Te dua edhe leckaman po te jesh
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 3:58 pm

  jo mu.dike tjeter
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 3:59 pm

  fabrizio shkruajti:jo mu.dike tjeter
  Un po i pergjigjem temes jo ty lol!
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:01 pm

  jo mua leckam thashe thuaj dikujt tjeter
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 26, 2009 11:51 am

  ore me mua e keni te gjitha juve me goca se nuk po e marr vesh? hahahah


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  blerta_lac
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 16

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga blerta_lac prej Sun Sep 27, 2009 12:38 pm

  te dua sh sh ................
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Sep 27, 2009 12:41 pm

  ersiljano shkruajti:ore me mua e keni te gjitha juve me goca se nuk po e marr vesh? hahahah


  hohohohohohohohoho


  _________________
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 12:48 pm

  te dua shume


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Sep 27, 2009 12:51 pm

  as un

  lol!


  _________________
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 12:58 pm

  hahah po une qe te dua si i behet?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga fabrizio prej Wed Sep 30, 2009 4:17 pm

  PRIT RRUSHI SE MA MIRE DO BAHET PO A SKE SY ???

  Sponsored content

  Ikonat Re: Fillo diçka me fjalën TË DUA ?...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:39 am