RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Puthjet...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Puthjet...

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 03, 2009 12:24 am

  First topic message reminder :

  puthja eshte deshira per te ndjere pasion. dmth edhe deshire edhe pasion
  avatar
  Xhelozja_
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : aargau

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 03/08/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : musica, kercimi,etc.

  Ikonat puthjaa =)

  Mesazh nga Xhelozja_ prej Wed Aug 04, 2010 2:36 pm

  Puthja praktikisht paraqet shprehjen e dashurisë, intimitetit, përkatësisë dhe respektit.

  goce_lacjane
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 29/08/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga goce_lacjane prej Sun Aug 29, 2010 5:51 pm

  puthja eshte thjesht... MAGJIKE

  arsinoe
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 7

  Vendodhja : wasteland

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/09/2010

  Hobi:: : boring

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga arsinoe prej Sun Sep 26, 2010 5:49 pm

  just kiss my dear don't analyse it so much Cool
  Rolling Eyes

  Sponsored content

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:36 am