RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Puthjet...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Puthjet...

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 03, 2009 12:24 am

  First topic message reminder :

  puthja eshte deshira per te ndjere pasion. dmth edhe deshire edhe pasion
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 12:43 pm

  Kodi:
  E PO SHOKU ME KA NDODHUR NJE HERE NUK TALLEM

  po kush ta ka ngjitur?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 1:39 pm

  sa do te doja me dite ....c'ti besh.......
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 6:53 pm

  Puthja eshte gjeja me e bukur qe ndodh ne kete jetë ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 1:05 pm

  Puthja eshte rruga drejt mekatit... Laughing
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Oct 14, 2009 8:34 pm

  i'm out per kete teme


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Wed Oct 14, 2009 10:09 pm

  Krenare shqiptare shkruajti:Puthja eshte rruga drejt mekatit... Laughing
  pse mekat e quan ate qe vjen pas puthjes
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga LITI23 prej Thu Oct 15, 2009 6:55 pm

  poooooooooo
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Jan 07, 2010 7:57 pm

  Eshte mekati me i mire qe bejne njerezit
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 3:04 am

  Puthja Esht drejtesi......Por kur nderyhy dikush........Jeta ndryshon,esht e veshtir jeta me shum perbuzjeee....

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga alda aldush prej Thu May 06, 2010 2:32 pm

  PUTHJA SEMUR BUZET KUJDES????
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Endrra prej Thu May 06, 2010 4:21 pm

  asnje
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Thu May 06, 2010 5:26 pm

  Puthja esht kenaqesi Razz Razz  EndritOutlaw
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Endrra prej Thu May 06, 2010 11:55 pm

  po puc Bekon hahahha
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 12:27 am

  dua ke faqa nese mundesh me pucc se tjeter kund kam alergjii
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:01 am

  mire moj se ke faqia e kisha nisur dhe un
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 1:04 am

  e ma sjelll mo
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:08 am

  e kom nisur me post...se e-mali nuk e mbajti hahahah
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 1:09 am

  ooooooooooooooooooooo deri sa te vi me post ajo do thahett
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:13 am

  skom ca ti boj njome cik kur te te vij atje...hodhi uj hahah
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 1:19 am

  ncncncn keqe qe je gjynaf hiq skeee ne muaa

  ledjo1
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : TIRAN

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/05/2010

  Hobi:: : FUTBOLLI

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga ledjo1 prej Wed May 12, 2010 9:53 pm

  PUTHJA ME E MIR MUND TE JET AJO QE E JEP TAMAM DHE NDJEN PASJON KUR E PUTH
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Endrra prej Tue May 18, 2010 8:35 pm

  puthja eshte puthje maaaaaaaaaaaa

  angel girl
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : shqiperi

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 25/06/2010

  Hobi:: : stilimi

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga angel girl prej Fri Jun 25, 2010 7:25 pm

  puthjet jane gje e bukur............ka sh.menyra pe ta bere kete gje...........puthja e pare vidhet ...dhe e dyta fitohettt.................**angel girl** Smile Smile Smile Smile Smile Smile
  avatar
  AhgMember
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 11

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/06/2010

  Mosha : 23

  Hobi:: : WebMaster

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga AhgMember prej Mon Aug 02, 2010 3:15 pm

  Sa Ne Turp Qe Jane Njerezit Razz lol!
  avatar
  Xhelozja_
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : aargau

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 03/08/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : musica, kercimi,etc.

  Ikonat Puthjet....

  Mesazh nga Xhelozja_ prej Tue Aug 03, 2010 11:03 pm

  Puthja praktikisht paraqet shprehjen e dashurisë, intimitetit, përkatësisë dhe respektit.

  Sponsored content

  Ikonat Re: Puthjet...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:30 am