RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 03, 2009 12:17 am

  First topic message reminder :

  dashuria asht si nje lule po e ujite cdo dit do te lulezoj, po ja kepute nje petale te tjerat do i bien vete.
  eeeeeeee kshu kujdesuni per dashurin si per nje gote qelqi se ashtu esht po te rreshqase nga dora do te thyhet. kjo eshte per ata qe dashurojne dhe per ata qe din te dashurojne se shum i mbajn mend keshillat...
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga LITI23 prej Fri Nov 06, 2009 6:48 pm

  dhe si e jeton

  koli pg.
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 6

  Piket : 6

  Vendodhja : tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/11/2009

  Mosha : 32

  Hobi:: : puna...

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga koli pg. prej Thu Nov 26, 2009 6:55 pm

  Dashuria eksiston dhe zgjat tere jeten...por kete vetem dashuria e vertete dhe jo ''dashurickat''

  kjo po qe eshte fjale me vend...dhe un me kete mendim jam Smile
  krenarja e ka gjet...Smile
  avatar
  Bjondi
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 22

  Vendodhja : Itali

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 21/11/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Informatika

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Bjondi prej Thu Nov 26, 2009 11:35 pm

  varet jam me Lanin se cfar tha,por do thoja nje dashuri e vertet sic mund ta quajm zgjat gjithmon deri ne vdekje! Very Happy

  ledjo1
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : TIRAN

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/05/2010

  Hobi:: : FUTBOLLI

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga ledjo1 prej Wed May 12, 2010 9:49 pm

  NJE DASHURI MUND TE ZGJASE VERTET NE QOFT SE E DUAN NJERI TJETRIN DHE NUK KAN SEKRETE

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga alda aldush prej Sun May 16, 2010 6:47 pm

  qe kure lindi llogaria vdiq dashuria,,,veshtire te ket dashuri reale sot....???
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Endrra prej Tue May 18, 2010 8:43 pm

  pse ka kohezgjatje te vendosur limiti kaq apo aq?????

  Ndue Gjaci
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/05/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Ndue Gjaci prej Wed May 19, 2010 11:27 pm

  dahuria e lindur pa ineres eshte zor te vdese.
  Por ne qiell henes argjendore s'i thua dot ndalo
  as vashes se bukur engjellore vec nje ne bote dashuro. E perderisa keto thuhen nuk ka dashuri te perjetshme.

  Sponsored content

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Jun 21, 2018 10:56 am