RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 03, 2009 12:17 am

  dashuria asht si nje lule po e ujite cdo dit do te lulezoj, po ja kepute nje petale te tjerat do i bien vete.
  eeeeeeee kshu kujdesuni per dashurin si per nje gote qelqi se ashtu esht po te rreshqase nga dora do te thyhet. kjo eshte per ata qe dashurojne dhe per ata qe din te dashurojne se shum i mbajn mend keshillat...

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 10:02 pm

  DASHURIA MUND TE ZGJASE SH SH DHE PAK FARE.... NE QOFTE SE GJEN SHPIRTIN TEND BINJAK ZGJAT SH NQS JO ZGJAT FARE PAK....
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 04, 2009 10:39 pm

  Un mendoj se akoma pa filluar mbaron lol!

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 10:46 pm

  lol! ashtu eshte..... ajo dashuri eshte thjesht per me kalu kohen...hahahaha
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 04, 2009 11:18 pm

  mbeshtes mendimin e para folses ajo dashuri eshte thjesht per te kalu kohen ose eshte thjesht nje pelqim i 2 personave....
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga fabrizio prej Wed Sep 23, 2009 3:09 pm

  ku ka dashuri sot ka vdek
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat lani...........

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 23, 2009 4:12 pm

  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 23, 2009 4:22 pm

  Po ju qe flisni keshtu paskeni perfunduar keq me duket
  Dashuria eksiston dhe zgjat tere jeten...por kete vetem dashuria e vertete dhe jo ''dashurickat''
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 23, 2009 4:23 pm

  dashuria eshte si nje liber qe shume veta e lexojne por pak e kuptojne........
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 23, 2009 4:36 pm

  lani shkruajti:dashuria eshte si nje liber qe shume veta e lexojne por pak e kuptojne........
  bravo!!! ti duhet ta kesh kuptuar lol!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 23, 2009 6:46 pm

  eeeee e kemi kuptuar por pak me vones por gjithsesi ne kohe jemi...hahha
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 12:32 pm

  Jemi gjithmone kohe kur behte fjale per dashurine, ajo nuk vdes kurre...

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga lezhjanja prej Thu Sep 24, 2009 2:04 pm

  dashuria zgjat pa kufi......
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 3:47 pm

  si te thoni ju
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 26, 2009 12:00 pm

  nje dashuri mund te zgjas pa fund nqs di ta luash rolin e nje te dashuri Ideal


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 26, 2009 12:04 pm

  rinaemptyshqiptareempty


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 1:14 pm

  uaaaaaaaauuuu ......e bukur kjo...........
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 10:07 pm

  Mund te zgjase nje jete te tere.
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 10:42 pm

  po mund te zgjas nje jete te tere


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Oct 20, 2009 3:40 pm

  INFINIT......
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Erisa prej Tue Oct 20, 2009 5:18 pm

  pa fund
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga LITI23 prej Wed Oct 21, 2009 3:19 pm

  eshte ajo qe thash
  avatar
  Silvia
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : Kudo

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/10/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : sta'them

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Silvia prej Sun Oct 25, 2009 3:23 pm

  pa fund
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga LITI23 prej Wed Oct 28, 2009 7:02 pm

  uaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuu
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Nov 03, 2009 10:56 am

  Varet se kush e jeton.

  Sponsored content

  Ikonat Re: sa mund te zgjase nje dashuri....??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:33 am