RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 03, 2009 12:10 am

  Ketu mund te postoni mendimet tuaja se si e konceptoni fjalen DASHURI ..........

  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 03, 2009 12:32 am

  për mua Dashuria është kopsht me lule po hyne u ngule .... lol!
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Jan 14, 2010 6:22 pm

  Dashuria esht det gjith kush mund te zhytet ai qe nuk di te netoj edhe mund te mbytet...LaLe.........<3

  gersi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : elbasan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 25/01/2010

  Hobi:: : futbollin

  Ikonat Re: ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥

  Mesazh nga gersi prej Mon Jan 25, 2010 11:12 am

  dashuria eshte nje gje e bukur qe nuk shprehet me fjal.
  avatar
  Gevi2009
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 22

  Piket : 46

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 26/01/2010

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥

  Mesazh nga Gevi2009 prej Thu Feb 04, 2010 6:37 pm

  1.Zemra ka me shume dhoma se nje hotel.
  2.Ne dashuri eshte mrekulli fillimi por eshte kenaqesi rifillimi
  3.Kush dashuro edhe lajthit
  4.Dashuria sundon mbreterine e saj edhe pa shpate
  5.Vepra dhe jo fjale jane prova dashurie
  6.E puthura e pare vidhet e dyta jepet
  7.Dashuria pa puthje si buka pa kripe
  8.E puthura nuk vuluset ne balle por ne zemer
  9.E puthura s'ben vrime por shkalle per tu ngjitur
  10.Ai qe dashuron mire edhe denon mire
  11.Zenkat e te dashuruarve e shtojne dashurine
  12.Te dashuruarit dhe thaset me pleshta nuk ruhen
  13.Dy te dashuruar zene vend pak............

  multiflori123
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 09/02/2010

  Hobi:: : fuck o.t.r

  Ikonat Re: ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥

  Mesazh nga multiflori123 prej Tue Feb 09, 2010 2:21 am

  dashuria është e përbërë me një shpirt ne vetëm dy trupa.
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥

  Mesazh nga Erisa prej Tue Feb 09, 2010 3:24 pm

  Dashuria nuk eshte asgje per mua sot nuk egziston dashuria....
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Feb 11, 2010 7:02 pm

  Erisa shkruajti:Dashuria nuk eshte asgje per mua sot nuk egziston dashuria....
  cheers BRAvo erisa vetem ty te kam degjuar deri tani Wink
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Feb 11, 2010 7:03 pm

  ???????????

  Sponsored content

  Ikonat Re: ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:11 pm