RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Puthjet sipas horoskopit

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 03, 2009 12:01 am


  Dashi :
  Puthjet e dashit jane te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.

  Demi:
  Puthjet e tua jane te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

  Binjaket:
  Puthjet e binjakeve shpesh here nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre

  Luani:
  Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

  Virgjeresha:
  Puthjet e virgjereshea jane te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetem pas nderprerjes

  Peshorja:
  Jeni aq te ndrydhur sa veshtire dhuroni puthje

  Akrepi:
  I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndermend

  Shigjetari:
  Puthjet e tuaja jane spontane, ashtu qe ate qe e puthni gjithmon kerkon edhe me ....


  Bricjapi: Puthjet e tua jane momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e dites

  Ujori:
  Puthjet tuaja jane te lengeta dhe me se shumti deshironi ti mbani syte hapur

  Peshqit:
  Derisa putheni, syte tuaj xixellojne, jane romantike dhe zgjasin shume....
  __________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 05, 2009 12:13 pm

  Ec aty pra peshqit muaahhhh kissss kisssssss Embarassed I love you
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 05, 2009 1:19 pm

  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre kjo gje me pelqen hahah e bukur kjo e ke allall Goc lacjane
  avatar
  mandela
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 3

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/09/2009

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga mandela prej Sat Sep 05, 2009 3:55 pm

  jojo un puth mir fare ca spontane thu ti ma prishe qefin tani Sad
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 05, 2009 3:57 pm

  ndersa mu me thot ju veshtire dhuroni puthje...hahaha
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sat Sep 05, 2009 4:48 pm

  Una Gaforrja:
  Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre Embarassed
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 23, 2009 2:33 pm

  Binjaket:
  Puthjet e binjakeve shpesh here nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

  hahahaha sa kom qesh

  Saimir
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : Albania

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 18/10/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzik

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga Saimir prej Sun Nov 22, 2009 10:40 am

  Puthjet e virgjereshea jane te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetem pas nderprerjes !!! me pelqen vertet shum kjo
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Nov 23, 2009 6:28 pm

  edhe mua....................

  koli pg.
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 6

  Piket : 6

  Vendodhja : tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/11/2009

  Mosha : 32

  Hobi:: : puna...

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga koli pg. prej Thu Nov 26, 2009 6:22 pm

  Puthjet e virgjereshea jane te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetem pas nderprerjes.... hehehe jo jo dhe pas nderprerjes nuk ka ca te hetoj....! se kangel pa fjal.. Shocked
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 8:59 pm

  mire mire jo keq !!!!
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Jan 14, 2010 6:31 pm

  Krenare shqiptare shkruajti:Binjaket:
  Puthjet e binjakeve shpesh here nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

  hahahaha sa kom qesh
  o Dreq jam une binjakettttttt i kam puthjet me te qeshuraaa un hahahahahhahhahaahhahahahha kiss kisss do te thot piss

  Sponsored content

  Ikonat Re: Puthjet sipas horoskopit

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Jun 21, 2018 10:59 am