RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Frika juaj me e madhe.............

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Sep 02, 2009 11:25 pm

  Te gjith njerezit edhe pse duken te guximshem dhe trima,gjithmon mbrapa tyre qendron frika edhe sikur per nje gje te vogel,ndaj mos kini turp thuajeni kush esht frika juaj..................
  Un kam shum frike nga lartesite .........


  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 10:08 pm

  ME SH SE CDO GJE TREMBEM NGA KAFSHET SI PSH QENI ETJER ETJ I KASH SH SH FRIKE....
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 04, 2009 11:34 pm

  Frika ime me e madhe jane gocat.....hej lol! lol shaka
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 04, 2009 11:39 pm

  frika ime me e madhe eshte vdekja..... Laughing
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 04, 2009 11:58 pm

  Ej se harrova me iu thene kush eshte frika ime...kush e ka vendos kete foto te profili im se e kam frike me vdek....

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga lezhjanja prej Sat Sep 05, 2009 12:42 am

  LANI OSE GOC LACJANE ATO TE DY JANE ADMIN ME SA DUKET.....
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 23, 2009 5:02 pm

  Frika ndaj te panjohures ...
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 23, 2009 6:50 pm

  Krenare shqiptare shkruajti:Frika ndaj te panjohures ...

  E bukur kjo....
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 12:38 pm

  lani shkruajti:
  Krenare shqiptare shkruajti:Frika ndaj te panjohures ...

  E bukur kjo....
  Thnx por dhe e vertet...
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 2:02 pm

  sps...normale qe eshte e vertete se gjithkush pa perjashtim ka frike nga e panjohura......

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga lezhjanja prej Thu Sep 24, 2009 2:08 pm

  jam me te njejtin mendim te krenaris shqiptare me fal po ste di emrin.......
  avatar
  VAJZE E MIRE
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/09/2009

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga VAJZE E MIRE prej Fri Oct 16, 2009 6:58 pm

  macet
  qeni
  luani
  dhelpra
  pra kafshet
  edhe shpendet
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga lani prej Fri Oct 16, 2009 9:44 pm

  pike muhabeti te gjith gjadhesat...........


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Oct 17, 2009 7:35 pm

  Frika ime me e madhe eshte erresira
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Oct 18, 2009 5:19 pm

  joooooooooooooooooooooooooooooo
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Nov 04, 2009 2:55 pm

  Pooooooooooooooooooooooooooooooooo

  Sponsored content

  Ikonat Re: Frika juaj me e madhe.............

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 5:00 am