RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ti per mua je..............

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Ti per mua je..............

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Sep 02, 2009 11:18 pm

  First topic message reminder :

  NE KETE TEM DUHET TE GJENI NJE PSEUDONIM TE PERSHTATSHEM PER ANTARIN ME LART
  ............................................................................................................................
  HE I HER CA DO THONI PER MU
  Very Happy
  avatar
  Gevi2009
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 22

  Piket : 46

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 26/01/2010

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: Ti per mua je..............

  Mesazh nga Gevi2009 prej Sun Jan 31, 2010 8:30 pm

  ...... jeta ime
  avatar
  Gevi2009
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 22

  Piket : 46

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 26/01/2010

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: Ti per mua je..............

  Mesazh nga Gevi2009 prej Mon Feb 01, 2010 6:14 pm

  ...akrepi i sahatit tim...shigjeta e busulles time...margaritar i thesarit tim...dhimbja e lotit tim...gjaku i zemres sime...dielli ne qiellin tim...e imja perjete ....
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ti per mua je..............

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Feb 02, 2010 6:53 pm

  Emri sahati babi mbreti jet o vdekjeeeee.......Riniashqiptare.org
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Ti per mua je..............

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Feb 02, 2010 7:05 pm

  ti je Visi cun njesh dhe Aktiv ne Forum e ke allall lale !!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  leotrimi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : prizren

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 22/02/2010

  Hobi:: : basketi

  Ikonat Re: Ti per mua je..............

  Mesazh nga leotrimi prej Mon Feb 22, 2010 12:24 am

  ♣️GoC LaCjAnE♣️ shkruajti:ti per mua je admin
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Ti per mua je..............

  Mesazh nga Endrra prej Sat May 01, 2010 12:32 am

  asgje thjesht anetar

  lorik
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 29/08/2010

  Hobi:: : futbolli

  Ikonat Re: Ti per mua je..............

  Mesazh nga lorik prej Sun Aug 29, 2010 3:05 pm

  ti per mua je e bukur edhe vajz e mir

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ti per mua je..............

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed May 23, 2018 4:20 am