RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  add per te shkarkuar programe...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat add per te shkarkuar programe...

  Mesazh nga lani prej Sun Aug 16, 2009 2:49 am


  arti
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Ikonat Re: add per te shkarkuar programe...

  Mesazh nga arti prej Sat Aug 22, 2009 3:53 pm

  Nje adrese tjeter per te shkarkuar programet eshtre dhe kjo:
  http://www.filehippo.com/
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: add per te shkarkuar programe...

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Aug 23, 2009 12:36 pm

  o cuna mos jepni adresa vendosini vete programet ketu qe ti shkarkojne
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Shkarko windows media player 11

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Aug 23, 2009 12:40 pm

  avatar
  er_lacjani
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 5

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/08/2009

  Mosha : 28

  Ikonat Re: add per te shkarkuar programe...

  Mesazh nga er_lacjani prej Mon Aug 24, 2009 12:52 am

  shkarko programe, lojra, filma, kenke, etj
  www.katz.cd
  avatar
  er_lacjani
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 5

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/08/2009

  Mosha : 28

  Ikonat Re: add per te shkarkuar programe...

  Mesazh nga er_lacjani prej Mon Aug 24, 2009 1:01 am

  po ja u lej dhe 1 add per te pa filma dhe jo per te shkarku
  http://www.movie25.com/ ose http://www.movies-on-demand.ws/

  Sponsored content

  Ikonat Re: add per te shkarkuar programe...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed May 23, 2018 3:54 am