RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ja pse nuk duhet te pendohesh kurre qe je FEMER.....

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Ja pse nuk duhet te pendohesh kurre qe je FEMER.....

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Sep 02, 2009 7:19 pm

  1. Vajzat shpetuan nga Titaniku
  2. Rrobat e te dashurit ju bejne qe te dukemi seksi.Cunat duken komplet idiota me rrobat tuaja
  3. Ju mund te qani dhe te shpetojni nga gjobat per ecje me shpejtesi te larte.
  4. Ju nuk jeni ''lagur'' ndonjehere per nje personazh me kartona ose nje femer protagoniste ne nje loje kompjuteri.
  5. Mund te beni autostop dhe funksionon gjithmone.
  6. Burrat vdesin me shpejt.
  7. Nuk dukeni si bretkosa kur kerceni
  8. Pije, dreka, filma Falas ... (e keni parasysh)
  9. Mund te perqafoni shoqet tone, pa pyetur veten nese ajo mendon qe ne jeni GAY
  10. Eshte e mundur qe te jetoni te gjthe jeten tone,pa bere kurre dush ne grup.
  11. Neqoftese harroheni te rruheni, nuk e merr vesh njeri
  12. ju mund te flisni me njerezit per seksin tjeter pa u dashur qe te keni parasysh fotografite e tyre nudo.
  13. Neqoftese martoheni me dike 20 vjec me te ri, e dini qe dukeni si idiote.
  14. Miqte tuaj nuk mendojne se jeni te cuditshme neqoftese pyesni a ju ka mbetur spinaq ne dhembe
  15. Ka momente kur cokollata ju'a zgjidh me te vertete problemet.
  16. Nuk beheni pishman kurre per pirsing ne vesh.
  17. E dini se cila gote eshte e juaja nga shenja e buzekuqit.
  18. Jeni aq te afta sa te kuptoni se menyra me e lehte per te dale nga situata kur ke humbur, eshte qe te
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Ja pse nuk duhet te pendohesh kurre qe je FEMER.....

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Sep 02, 2009 7:20 pm

  NJE URRAAAAAAAAAAAAAA PER FEMRAT ........ cheers cheers cheers
  avatar
  VAJZE E MIRE
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/09/2009

  Ikonat Re: Ja pse nuk duhet te pendohesh kurre qe je FEMER.....

  Mesazh nga VAJZE E MIRE prej Sun Sep 20, 2009 2:12 pm

  Të Jesh Femër!


  FEMRAT janë të buta!
  FEMRAT janë të ndjeshme!
  FEMRAT janë seksi!
  FEMRAT kanë shije të ëmbël!
  FEMRAT të kënaqin syrin!
  FEMRAT janë të forta!
  FEMRAT janë mbartëset e fëmijëve!
  FEMRAT janë pasioni I meshkujve!
  FEMRAT janë për meshkujt të bukura!
  FEMRAT janë mike!
  FEMRAT qëndrojnë mbrapa cdo mashkulli të suksesshëm!
  FEMRAT janë mbështetje!
  FEMRAT qajnë!
  FEMRAT kurdisin meshkujt!
  FEMRAT janë si oqeani.Kur ndjejnë që I duan,respekti I tyre për veten
  rritet,dhe bjen(ulet) si oqeani në kohë të keqe. Mundësia e një femre që të pranojë dhe të kthejë dashurinë zakonisht është një reflektim se si ajo sheh veten e saj. Nëse një femër e sheh veten e saj të lumtur dhe seksi, krahët dhe zemra e saj janë të hapura. Kur ajo e sheh veten shumë poshtë moralisht, ajo bie në një gjendje errësire.
  FEMRAT dëshirojnë t’i kuptojnë, respektojnë, të admirohen dhe të ndjehen që I dashurojnë.
  FEMRAT kanë dëshirë të gjejnë hapsirën e tyre në gjëra të vogla si përshembull: të lexojnë një libër, të dëgjojnë muzikë, të punojnë në një kopsht, të marrin një mesazh, të bëjnë një dush me shumë qirinj rreth e rrotull, të flasin gjatë me një shoqe, të dalin për shopping, të bëjnë një xhiro,të pijnë një gotë verë
  FEMRAT janë zemra e një marëdhënieje, ato janë fantasia, janë lulja, qirinjtë, vera, muzika e lehtë romantike, veshja seksi, kënaqësia e të qenurit një, dhe ato janë era e ëmbël e natyrës.
  FEMRAT janë ato cfarë meshkujt dëshirojnë!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt kanë epsh!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt jetojnë!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt cmënden!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt jetojnë!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt vdesin!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt planifikojnë!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt zihen!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt ndryshojnë!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt kujdesen!
  FEMRAT janë ato të cilat duan meshkujt!
  FEMRAT janë ato të cilat zbusin meshkujt!
  FEMRAT plotesojnë meshkujt!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt kanë nevojë!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ja pse nuk duhet te pendohesh kurre qe je FEMER.....

  Mesazh nga lani prej Tue Sep 22, 2009 5:44 pm

  joer jo me sak e ke ti er??
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Ja pse nuk duhet te pendohesh kurre qe je FEMER.....

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 7:02 pm

  NJE URA PER FEMRAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!♥️♥️♥️♥️
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Ja pse nuk duhet te pendohesh kurre qe je FEMER.....

  Mesazh nga elton pergjergji prej Tue Sep 29, 2009 7:55 pm

  uraaaaaaaaaaaa
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Ja pse nuk duhet te pendohesh kurre qe je FEMER.....

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 10:19 pm

  uuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ja pse nuk duhet te pendohesh kurre qe je FEMER.....

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Jan 05, 2010 6:19 pm

  hahahahaha pse beni urra po nuk ka meshkuj.....Nuk behet urraaaa po behet burraaaa

  aris
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : alb

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/02/2010

  Hobi:: : filozofia

  Ikonat Re: Ja pse nuk duhet te pendohesh kurre qe je FEMER.....

  Mesazh nga aris prej Sat Feb 06, 2010 11:39 pm

  bravoooooo

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ja pse nuk duhet te pendohesh kurre qe je FEMER.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:09 am