RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Djaloshi dyvjeçar, mjeshtër i lojës së bilardos

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Djaloshi dyvjeçar, mjeshtër i lojës së bilardos

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 6:15 pm

  Një fëmijë çudibërës dyvjeçar nga New Yorku është një nga lojtarët më me perspektivë në botë për bilardo, shkruajnë mediat amerikane.
  Keith O'Dell, djaloshi dyvjeçar i cili në mbarë botën është bërë i njohur për aftësinë e tij të jashtëzakonshme në të luajturit bilardo, ka edhe faqen e vet të internetit, derisa kohë më parë është bërë edhe anëtari më i ri i Shoqatës amerikane të lojtarëve të bilardos.

  Keith është fëmijë shembullor i lojtarëve të bilardos, derisa bilardo ka filluar të luaj në tavolinën e fëmijëve, mirëpo tani me ndihmën e karriges luan edhe në tavolinën për të rritur.

  Adhuruesit e shërbimit YouTube tanimë kanë mundur të shohin video incizimet në të cilat ky djalosh, i cili ende bart pelena, i lënë pa frymë edhe lojtarët e rinj e të vjetër të bilardos.

  Së bashku me lojën e bilardos, Keithi i vogël ka filluar t’i njeh ngjyrat të cilat më herët nuk i ka dalluar. Prindërit e tij janë shumë të lumtur që biri i tyre është kaq i talentuar, derisa thonë se Keith së shpejti do t’i mësojë edhe numrat të cilat e sfidojnë gjersa luan bilardo.


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:46 am