RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Shtatzëna pret 12 fëmijë

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Shtatzëna pret 12 fëmijë

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 6:12 pm

  Tuniz - Një grua nga Tunizia ka mbetur shtatzënë me 12 fëmijë.
  Sipas lajmit që bëjnë të ditur gazeta angleze, gruaja që është me profesion mësuese, përgatitet të thyejë rekordin amerikanes Nadya Suleman, që lindi tetë foshnja përnjëherësh.

  Mësohet se gruaja paska marrë mjekim për të mbetur shtatzënë dhe tashmë në barkun e saj po rriten 6 foshnja të gjinisë mashkull dhe 6 femra.

  Bashkëshorti i nënës “rekordmene” që është mësues edhe ai si e shoqja, në një intervistë për një gazetë tuniziane tha se “Në fillim menduam se pritnim binjakë. Gëzimi ynë u shtua bashkë me numrin e fëmijëve që presim.”

  Mervani jeton në qytetin Gafsa në Tunizi dhe bëri të ditur se e shoqja kishte dështuar dy herë më parë.
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Shtatzëna pret 12 fëmijë

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Sep 02, 2009 7:13 pm

  Qyaqjaaaaa ca nuk degjo sot
  Hajt me jet te gjat ishalla

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:09 am