RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  E keni ditur qe ...?

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat E keni ditur qe ...?

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 6:12 pm

  Se Mbreti shqipëtarë Zogu ka tymosur 240 cigare në ditë ?


  Se shkrimtari Balzac ka pirë kafe në ditë dhe ka vdekur si pasojë e helmimit me kofeinë?


  Ne SHBA 1/3 e zezakeve mes 20-29 vjeç jane ne burg ose nen hetim.


  Nje mashkull harxhon mesatarisht 3350 ore duke u rruajtur e qethur.

  Shteti me me teper rruge te asfaltuara eshte Franca.

  Ne trupin e njeriut muskuli me i forte eshte gjuha.
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: E keni ditur qe ...?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 03, 2009 1:15 am

  E KENI DITUR QE..........

  > Eshte e pa mundur te kafshosh berrylin?

  > Qe Coca Cola ne fillim ka qene jeshile?

  > Qe eshte e mundur qe nje lope tii ngjise shkallet, por e pa mundur t'i zbrese?

  > Qe si ben rosa (kua-kua) zhurma nuk jehon dhe asnje nuk e di perse?

  > Qe kokodrili nuk mund te nxjerre jashte gjuhen?

  > Qe derrat fizikisht nuk mund te shohin qiellin?

  > Qe nese kerkoni te mbani teshtimen, mund te shkaktoni prishjen e nje vene ne tru ose mbas qafe dhe mund te vdisni?

  > Qe cakmaku eshte shpikur me para se shkrepsja?

  > Qe cdo mbret tek loja e letrave perfaqeson nje mbret te madh te historise:
  - Maç: Mbretin David
  - Spathi: Mbretin Aleksandrin e Madh
  - Kup (zemer): Karlin e Madh
  - Karo (kuadrat): Jul Cezarin?

  > Qe shumezimi 111.111.111 x 111.111.111 ben 12.345.678.987.654.321?

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:10 am