RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  CODECS per te pare gjithcka

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat CODECS per te pare gjithcka

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 5:49 pm

  Ju ka ndodhur qe te shkarkoni nje video nga interneti, celulari apo te shihni DVD dhe ju ka dalur mesazhi qe nuk keni Codecsin e duhur per te perpunuar videon?

  Sa programe per shikim videoje keni instaluar ne kompjuterin tuaj?

  Sa programe per Codecs keni instaluar ne kompjuterin tuaj?

  Nuk ju ka ardhur ne maje te hundes?

  Atehere provoni K-Lite Mega Codec

  Hap cdo format videoje dhe audio, nga DivX, AVI, mpeg, mov, rm, 3gp etj.

  Nuk keni me nevoje per QuicTime apo RealMedia
  I shikon te gjitha vetem duke perdorur nje program
  Pra cfare prisni ta provoni
  Falas eshte ne fund te fundit.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:06 pm