RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Sistemi i ri Windows 7

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Sistemi i ri Windows 7

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 5:47 pm

  NEW YORK, Usa -- Windows 7 eshte sistemi operativ me i miri. Ndrmarrja Redmond me shume anciozitet po hedh sistemin e ri te Microsoft. Windows 7 ka filluar te shperndahet 2 dit me pare(26.06.09) ne Usa. Pronotimet per kete sistem te ri operativ kane filuar me nje here po nga kjo date ne France, Gjermani, Angli.
  Cmimi, nga 49,99 ne 99,99 dollar.


   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:05 pm