RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Kujdes Coool Video!

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Kujdes Coool Video!

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 5:34 pm

  probleme te reja per sigurine dhe spam ne facebook.Nese ju vin mail ne fb me Coool Video mos klikoni!Bhet fjale x virusin e radhes qe eshte futur ne fb qe te infekton profilin dhe qe ben automatikisht dergimin e spamit ne gjithe miqte e tu.Keshilla per kete eshte ti beni abuse,te shifni antivirusin mire dhe te fshini sms.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:12 am