RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  3-shja per PC!

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat 3-shja per PC!

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 5:31 pm

  1)3-shja per Anti-Virus
  -AVG :Download AVG Free Edition 8.5.409 - FileHippo.com
  -Kaspersky :Download Kaspersky Anti-Virus 8.0.0.506 - FileHippo.com
  -Norton :Download Norton AntiVirus 2009 16.5.0.134 - FileHippo.com

  2)3-shja per Audio dhe Video
  -Divx :Download DivX Play 7.2.0.19 - FileHippo.com
  -Real Player :Download RealPlayer 11.0.0.674 - FileHippo.com
  -Windows Media Player :Download Windows Media Player 11 - FileHippo.com

  3)3-shja per Anti-SpyWare
  -Ad-aware :Download Ad-Aware 2009 8.0.7.0 - FileHippo.com
  -AVG Anti-Spyware :Download AVG Anti-Spyware 7.5.1.43 - FileHippo.com
  -A-Squared :Download a-squared Free 4.5.0.11 - FileHippo.com

  4)3-shja per Sharing File
  -LimeWire :Download LimeWire Basic 5.3.0 Beta - FileHippo.com
  -uTorrent :Download uTorrent 1.8.4 Build 16286 - FileHippo.com
  -Vuze :Download Vuze 4.2.0.8 - FileHippo.com

  5)3-shja per CD-DVD Tool
  -Deamon Tool :Download DAEMON Tools Lite 4.30.4 - FileHippo.com
  -Nero :Download Nero Burning Rom 9.4.13.2b - FileHippo.com
  -ImgBurn :Download ImgBurn 2.5.0.0 - FileHippo.com

  6)3-shja per Desktop
  -Yahoo Widget :Download Yahoo! Widget Engine 4.5.2 - FileHippo.com
  -Object Dock :Download ObjectDock 1.9 - FileHippo.com
  -Rocket Dock :Download RocketDock 1.3.5 - FileHippo.com

  7)3-shja per Cleaning (Pastrim)
  -Ccleaner :Download CCleaner 2.23.993 - FileHippo.com
  -Defraggler :Download Defraggler 1.13.155 - FileHippo.com
  -Tweak UI :Download Tweak UI 2.1 - FileHippo.com

  8)3-shja per Image (foto)
  -AcdSee :Download ACDSee 11.0.113 - FileHippo.com
  -Farstone: Download FastStone Image Viewer 3.9 - FileHippo.com
  -Paint.net :Download Paint.NET 3.36 - FileHippo.com

  9)3-shja per Torrenta
  -Mininova :Mininova : The ultimate BitTorrent source!
  -The Pirate Bay :Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - The world's largest BitTorrent tracker
  -Torrent Box :TorrentBox.com - Torrent Listings

  10)3-shja per Web Faqe per Programe:
  -DownloadFree software downloads and software reviews - CNET Download.com
  -FileHippo :FileHippo.com - Download Free Software
  -Free software download,Over 100000 software free downloads

  11)3-shja per Lojera
  -Counter Strike Cs :Counter Strike - Source Online : Games > Windows - Mininova
  -Age Of Empires III :Age of Empires III+2 Expansions+Cracks & Serials : Games > Windows - Mininova
  -Rogue Spear :Tom Clancy´s Rainbow 6; Rogue Spear [Bloody Baron] : Games > Windows - Mininova

  12)3-shja per Windowsa
  -Windows 7 :Windows 7 AIRTM ITA e ING By Aereonautico Costante M. : Software > Windows - Other - Mininova
  -Windows Vista (SP2):Windows Vista Service Pack 2 [All Language] X86 - X64 Standalone DVD ISO : Software > Windows - CD/DVD Tools - Mininova
  -Windows xp :Windows XP Home SP2 [OEM Edition] by TUSHAR : Software > Windows - Other - Mininova

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:04 pm