RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Çfarë kërkojnë elementet slave te Familja Moderne?

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Çfarë kërkojnë elementet slave te Familja Moderne?

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 5:24 pm

  Me siguri iu ka ra edhe juve rasti që të dëgjoni tek seriali
  "Familja moderne" nganjëherë humore në gjuhët sllave!
  A kemi nevojë për humor të tillë? Për një artist të vertëtë
  nuk është vështirë të bëjë humor edhe në gjuhën e vet amtare!
  Dhe e dyta, çka duhet të i ndodh popullit shqipëtar që ai të mësojë
  nga e kaluara e hidhët!

  Plus asaj, TV është edhe mjet edukativ! Tash shtrohet pyetja me çka
  edukohemi ne dhe gjenaratat e ardhshme? Si duhet ta kuptojmë atë!
  Arësyen përse përdoret ajo! Profesioni e kërkon? Mos vallë profesioni
  gjendet mbi çështjen kombëtare? Etj., etj.!
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Çfarë kërkojnë elementet slave te Familja Moderne?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Dec 22, 2009 6:26 pm

  lani shkruajti:Me siguri iu ka ra edhe juve rasti që të dëgjoni tek seriali
  "Familja moderne" nganjëherë humore në gjuhët sllave!
  A kemi nevojë për humor të tillë? Për një artist të vertëtë
  nuk është vështirë të bëjë humor edhe në gjuhën e vet amtare!
  Dhe e dyta, çka duhet të i ndodh popullit shqipëtar që ai të mësojë
  nga e kaluara e hidhët!

  Plus asaj, TV është edhe mjet edukativ! Tash shtrohet pyetja me çka
  edukohemi ne dhe gjenaratat e ardhshme? Si duhet ta kuptojmë atë!
  Arësyen përse përdoret ajo! Profesioni e kërkon? Mos vallë profesioni
  gjendet mbi çështjen kombëtare? Etj., etj.!
  Esht e vertet qe thua lol!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Çfarë kërkojnë elementet slave te Familja Moderne?

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 22, 2009 6:56 pm

  Pse e kam gabim..?..hahaha


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

  Sponsored content

  Ikonat Re: Çfarë kërkojnë elementet slave te Familja Moderne?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:09 pm