RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Te njejten ngjarje te perjetuar dhe me pare...?

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Te njejten ngjarje te perjetuar dhe me pare...?

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 2:07 pm

  Pershendetje.

  Jeni sigurt qe ju ka ndodhur edhe me pare.Me te njejtat detaje, ne te njejtin vend,me te njejtet persona.Ndjenja na merr per nje caste por zgjate shume pak.Por perderisa jemi ne ate ndjenje,sikurse humbemi ne kohe-dikund, ne mes te kaluares dhe te tashmes.

  Ky fenomen njihet si "Deja Vu"!

  Ju ka ndodhe juve te perjetoni te njejten ngjarje ne kohe dhe ne vend te njejte..?

   Ora është Fri Apr 20, 2018 3:45 am