RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Psikologjia e suksesit

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Psikologjia e suksesit

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 2:04 pm

  keshilla qe ndoshta do t ju ndihmojne - per nje jete me te lumtur


  - Mos jeto me : Ditet e vdekura te se djeshmes dhe ditet e palindura te se nesermes.. !
  - Izolojeni te kaluaren !
  - Mos u shqeteso per te nesermen !
  - Per njeriun e mencur cdo dite lind jeta e re !
  - Kryesoja per mua eshte te clirohem nga brengat , te mos me vije keq per ate qe ka ndodhur ne te kaluaren dhe te mos kem frike para te ardhmes !
  - Shfrytezoje diten e sotme !
  - Qetesia e vertete shpirterore arrihet si rezultat I pajtimit me me te keqen !
  - Se e djeshmja eshte vetem nje enderr !
  - E nesermja eshte nje vizion I paqarte !
  - Une nuk do te shqetesohm ! Nuk do te qaj dhe nese mund te ndermarr dicka , patjeter do te fitoj : UNE PO PERGATITEM TE JETOJ !!!!
  - Mos heqni dore nga plani I caktuar . Largojeni dyshimin , sepse keshtu mund te lindin vetem dyshime te reja . Mos shikoni prapa !!
  - Nuk kam kohe per t’u shqetesuar ! !
  - TERAPIA E PUNES !!
  - Jeta pa qellim , sjell degradimin e individit !!
  - Jeta eshte teper e shkurter qe ta harxhojme per cikerrima !!
  - Me meso te mos e kerkoj te pamunduren dhe te mos vuaj per ate qe nuk permiresohet !!
  - Perpiqu qe ta pranosh lehte ate qe eshte e domosdoshme !
  - Pajtohuni me te domosdoshmen !

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:17 am