RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Enderrat dhe kuptimi i tyre.

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Enderrat dhe kuptimi i tyre.

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 2:04 pm

  Cfare jane enderrat per ju?
  Freud thoshte se jane nje deshire e fshehur te cilat i japin kuptimin e tyre, vetem ne inkonshion tone.
  Ne, si i quajme dhe cfare vlere ju japim? Mos valle jane vertete nje rruge per te fshur ndjenjat tona, o thjeshte nje proces fiziologjik i gjumit?
  Kur ne fleme truri, perfiton per te vendosur ne rregull disa gjera qe ne i kemi teper kunfuze, duke na dhen perpara syve imazhe te tyre.

   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:11 am