RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Humor Shqiptar

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   Barcaleta te ndryshme 1, 242♣GoC LaCjAnE♣2261Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 16, 2010 1:16 am
nga kimi26
Asnjë mesazh i riIkonat   Gezuar me Zyren - 2010 0fidanne302Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 10:37 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Gezuar me Dullen 2010 0fidanne222Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 10:37 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   QUMILI-HUMOR-2010-HD 0fidanne380Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 10:36 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   CIM-POLICI-HUMOR-2010-HD 0fidanne314Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 10:36 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Stupcat 2010 - Bastore 0fidanne385Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 11:09 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   STUPCAT ne RTK 0fidanne501Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 11:07 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Humor Shqip ne Amerik 0fidanne214Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 11:06 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Humor Shqip 0fidanne219Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 11:06 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Fjal te urta popullore... 0MiSTeRi_ViP624Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jan 11, 2010 9:47 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   KOMUNA E PARISIT SERIA 2 2ersiljano351Shiko mesazhin e fundit prej Thu Dec 17, 2009 10:17 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Komuna e parisit 2ersiljano339Shiko mesazhin e fundit prej Thu Dec 17, 2009 10:08 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   ................................ 0lani262Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:01 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   ........................ 0lani236Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:01 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   ...........,... 0lani221Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:01 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   ........................ 0lani219Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:00 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   ..................... 0lani229Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:00 pm
nga lani
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Tue Jul 17, 2018 4:44 am