RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Dashuria

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse? 15Angelina916Shiko mesazhin e fundit prej Sat Oct 09, 2010 1:11 pm
nga jetmiri
Asnjë mesazh i riIkonat   Eshte OK te martohesh per leke?! 21Angelina587Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 26, 2010 6:18 pm
nga arsinoe
Asnjë mesazh i riIkonat   A mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri.... 6Angelina471Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 26, 2010 5:52 pm
nga arsinoe
Asnjë mesazh i riIkonat   Puthjet... 1, 2, 352lani1642Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 26, 2010 5:49 pm
nga arsinoe
Asnjë mesazh i riIkonat   Do te donit te kishit lidhje me nje nga antaret e ketij forumi dhe pse? 1Angelina253Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 01, 2010 3:05 pm
nga alvi
Asnjë mesazh i riIkonat   Keni tradhetuar?? 8Angelina305Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jun 27, 2010 10:24 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat   Jeni dashuruar ndonjëherë me një person qe e keni njohur nëpërmjet internetit... 4Angelina260Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:08 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i riIkonat   Fillo diçka me fjalën TË DUA ?... 1, 244lani1366Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:08 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i riIkonat   sa mund te zgjase nje dashuri....?? 1, 231lani1261Shiko mesazhin e fundit prej Wed May 19, 2010 11:27 pm
nga Ndue Gjaci
Asnjë mesazh i riIkonat   Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat... 12Angelina333Shiko mesazhin e fundit prej Sun May 09, 2010 1:19 am
nga beko
Asnjë mesazh i riIkonat   Poezi Dashurie 1, 2, 3, 485boot-screen12523Shiko mesazhin e fundit prej Thu May 06, 2010 3:08 pm
nga alda aldush
Asnjë mesazh i riIkonat   Pse Lind Tradhetia Ne Qift 3boot-screen1388Shiko mesazhin e fundit prej Thu May 06, 2010 2:36 pm
nga alda aldush
Asnjë mesazh i riIkonat   A jetoni dot pa njeriun qe e doni vertete? 2Angelina231Shiko mesazhin e fundit prej Wed May 05, 2010 11:44 pm
nga Endrra
Asnjë mesazh i riIkonat   C'fare mendon kur je vetem ti dhe vetja jote ??? 2Endrit Outlaw213Shiko mesazhin e fundit prej Wed May 05, 2010 8:45 pm
nga lani
Asnjë mesazh i rihelp   Poezi per TY (edhe ne facebook) 1, 235Endrit Outlaw1112Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 04, 2010 6:54 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   A mund te kete dashuri pa dhimbje..... 1Angelina260Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 20, 2010 8:31 pm
nga kanaan
Asnjë mesazh i riIkonat   Thenie Dashurie 0boot-screen1314Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 13, 2010 8:05 pm
nga boot-screen1
Asnjë mesazh i riIkonat   Fjal te urta per dashurin.. 6MiSTeRi_ViP932Shiko mesazhin e fundit prej Sat Mar 27, 2010 11:56 am
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat   Do benit Sex QE NE takimin e pare...OSE me nje te panjohur... 2Angelina286Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 15, 2010 5:45 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Isha i/e vogel, nuk e kuptova dashurine... 4Angelina545Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 15, 2010 5:41 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   "Fe me fe, dhe me dhe" 1Angelina232Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 9:38 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Per cfare shume do e tradhetonit te dashuren/in? 1Angelina221Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 1:26 am
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Dashuri platonike 0Angelina298Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 11:12 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Si do vepronit nese prinderit sdo ishin dakord me lidhjen tuaj? 0Angelina176Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 11:09 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Ndjenja e dashuris,ka mbarim! 0Angelina237Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 11:08 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfare nuk falet ne dashuri?????????? 0Angelina252Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 11:05 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? 0Angelina273Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 11:04 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   A ia keni ndjere dikujt nevojen aq shume saqe as gjumi i nates nuk ju ka zene? 0Angelina229Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 11:02 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Fjala e fundit qe do ti thonit te dashurit/es para lamtumires... 0Angelina206Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 11:01 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Interviste dashurie.. 0Angelina265Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 11:01 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfar ngelet kur nje dashuri mbaron...? 0Angelina389Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 11:00 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... 0Angelina292Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:59 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Perkufizoni dashurin vetem me nje fjal? 0Angelina223Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:58 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Syte e nje femre! 0Angelina208Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:57 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Largesia te vret dashurin. 0Angelina190Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:54 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Sa vlere ka bukurija e jashteme ne dashurin tuaj ??? 0Angelina201Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:54 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   A jeni te zhgenjyer ne dashuri ndonjeher. 0Angelina264Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:53 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Sa gjate e mbani inatin me personin qe dashuroni? 0Angelina221Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:52 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Keni dashuruar dy persona ne te njejten kohe?? 0Angelina253Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:51 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Poezi për ATDHE 14shqipitalia4380Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:34 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   14 Shkurti dita e qukullataveeeeeee..... 2MiSTeRi_ViP325Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 11, 2010 7:12 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   ♥...::Ç'eshte dashuria....? ♥ 8♣GoC LaCjAnE♣461Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 11, 2010 7:03 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Poezi dashurie 1, 242♣GoC LaCjAnE♣1770Shiko mesazhin e fundit prej Wed Feb 10, 2010 1:48 am
nga shqipitalia
Asnjë mesazh i riIkonat   Leter Dashurie 1Gevi2009432Shiko mesazhin e fundit prej Tue Feb 02, 2010 7:17 pm
nga dukk
Asnjë mesazh i riIkonat   A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti? 1, 225♣GoC LaCjAnE♣956Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jan 29, 2010 6:38 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Puthjet sipas horoskopit 11♣GoC LaCjAnE♣439Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jan 14, 2010 6:31 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Dashuria Është... Ndjenjë Apo Sëmundje? 1, 228lani861Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jan 11, 2010 3:15 am
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 13♣GoC LaCjAnE♣439Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jan 11, 2010 3:07 am
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Dashuria.epshi dhe seksi 5elton pergjergji584Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jan 06, 2010 6:09 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   dashuria ne moshen e adoleshences... 20lani1335Shiko mesazhin e fundit prej Wed Dec 09, 2009 9:03 pm
nga Erisa
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Wed May 23, 2018 4:05 am