RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Përshëndetjet dhe Urimet

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........ 19MiSTeRi_ViP959Shiko mesazhin e fundit prej Thu Aug 12, 2010 1:36 am
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............? 1, 2, 3, 483♣GoC LaCjAnE♣1957Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 21, 2010 7:34 am
nga beko
Asnjë mesazh i riIkonat   Pershendesni antaret online. 1, 238lani937Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 01, 2010 3:28 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat   ku je ma von...... 13MiSTeRi_ViP350Shiko mesazhin e fundit prej Wed Feb 03, 2010 7:02 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   klm....... 2MiSTeRi_ViP280Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jan 11, 2010 9:36 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Qa Bane.... 0MiSTeRi_ViP303Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jan 11, 2010 6:46 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Gezuar ditelindjen... 13Krenare shqiptare1254Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jan 04, 2010 6:56 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Pershumvjet Krishlindjet 5Bjondi365Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jan 01, 2010 1:31 am
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Pershendetje 15ersiljano608Shiko mesazhin e fundit prej Thu Dec 17, 2009 2:23 am
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Gezuar festen e SHEN MEHILLIT 1Krenare shqiptare367Shiko mesazhin e fundit prej Mon Sep 28, 2009 2:22 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   pershendetje nga lezha.. 5lezhjanja341Shiko mesazhin e fundit prej Sat Sep 05, 2009 1:16 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   LACIIIIIIIIIII 0lani289Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 16, 2009 3:06 am
nga lani
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Tue May 22, 2018 6:30 pm