RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Qesh Se Eshte Falas

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i rinew   Bjondeja dhe makina... 1lani631Shiko mesazhin e fundit prej Thu May 06, 2010 12:32 am
nga AllKaiDa
Asnjë mesazh i riIkonat   Kujdes birooooo 3Endrit Outlaw376Shiko mesazhin e fundit prej Thu May 06, 2010 12:31 am
nga AllKaiDa
Asnjë mesazh i riIkonat   Faqja Qeshe se eshte falas ne facebook... 3lani557Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 01, 2010 4:07 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i rirreth   DY PULA E GJELI I SHKRET 0Endrit Outlaw348Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 01, 2010 4:05 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat   Bjondja duke bere testin e Alkoolit 0fidanne319Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 11:23 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Zezaku dhe papagalli 0fidanne323Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 11:22 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i rinew   Ishte 1 her nje fshatar 0lani523Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:35 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   2 meshkuj perplasen me njeri -tjetrin 0lani339Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:30 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Cfare ka te perbashket ndermjet kercimit 0lani323Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:29 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Pula kur hyn ne supermarket... 0lani352Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:26 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   pofesori-goni 0lani337Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:25 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   ishte nje Polic 0lani311Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:25 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Genti dhe lapsi... 0lani292Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:23 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Nje shofer.... 0lani285Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:21 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Vodafone..... 0lani610Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:15 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Kopshtit botanikafer.. 0lani260Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:14 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Motivet qe eshte me mire per te qene burre 0lani270Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:11 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Simpatizant i flakte i PD 0lani302Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:10 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Nje Njeri ishte duke vdekur 0lani382Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:09 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Nje cift....... 0lani295Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:08 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Bjondeja... 0lani288Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:06 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Gruaja........... 0lani290Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:04 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Italiani,Amerikani dhe Greku 0lani315Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:02 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Mbreti......... 0lani266Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 3:01 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   ishte nje djale 0lani276Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 2:21 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Barcaleteee.. 0lani267Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 2:15 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Doktori........ 0lani280Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 2:14 am
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Barcalet me polic... 0lani700Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 1:24 am
nga lani
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Fri Apr 20, 2018 6:18 am