RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Rinia Shqiptare

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   Per cfare jeni krenar?? 20lani1059Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 26, 2010 6:42 pm
nga arsinoe
Asnjë mesazh i riIkonat   Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ?? 15lani700Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 26, 2010 6:25 pm
nga arsinoe
Asnjë mesazh i riIkonat   sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren???? 14lani396Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 22, 2010 11:05 pm
nga tommi
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfar mendimi keni per gocat shqiptare? 1Angelina281Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 08, 2010 4:16 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne? 11Angelina373Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jun 03, 2010 9:08 pm
nga Alfred caca
Asnjë mesazh i riIkonat  [ Sondazh ]  A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM 11Adela1081Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 18, 2010 8:34 pm
nga Endrra
Asnjë mesazh i riIkonat   Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone? 12lani401Shiko mesazhin e fundit prej Mon May 10, 2010 11:16 pm
nga beko
Asnjë mesazh i riIkonat   Sa te dhene pas modes jeni? 14lani368Shiko mesazhin e fundit prej Fri Apr 30, 2010 11:13 pm
nga Endrra
Asnjë mesazh i riIkonat   CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU 8LITI23360Shiko mesazhin e fundit prej Wed Mar 24, 2010 5:31 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   C`mendoni ju rreth stilit te veshjes se Rinis tonë shqiptare duke e krahasuar me rinin e atyre vendeve ku ju jetoni momentalisht? 1Angelina229Shiko mesazhin e fundit prej Wed Mar 24, 2010 5:24 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i rinew   Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah 13lani351Shiko mesazhin e fundit prej Tue Mar 23, 2010 5:40 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Si duhen veshur te rinjte ne shkolle?! 1Angelina651Shiko mesazhin e fundit prej Tue Mar 23, 2010 5:29 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfar mendoni per rinin shqiptare.. 1Angelina256Shiko mesazhin e fundit prej Tue Mar 23, 2010 5:28 pm
nga MiSTeRi_ViP
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Big Brother Albania 3 diskutime....cfare mendoni? thathesheme 1Angelina204Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 1:27 am
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Mendjemadhesia, me e madhe tek meshkujt apo femrat? 0Angelina262Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:41 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? 0Angelina237Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:41 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Nese do t'i beje gjerat ndryshe, si i ri/e re qe je...?! 0Angelina200Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:40 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Vajzat dhe Make Up! 0Angelina228Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:39 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Pse te rinjte shqiptare jashte atdheut nuk flasin shqip me njeri tjetrin? 0Angelina206Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:38 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Sa e veshtire eshte Rinia e sotme per ta kuptuar?! 0Angelina273Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 25, 2010 10:38 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat  [ Sondazh ]  A jemi ne e ardhmja e shqiperis???? 1, 227lani802Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jan 11, 2010 2:54 am
nga MiSTeRi_ViP
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Tue Jul 17, 2018 4:30 am