RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Fenomene Paranormale

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   Miu me i madh ne bote 0elton pergjergji684Shiko mesazhin e fundit prej Fri Sep 11, 2009 2:34 pm
nga elton pergjergji
Asnjë mesazh i riIkonat   Alien ne toke mos u tmerroni 0elton pergjergji578Shiko mesazhin e fundit prej Sat Sep 05, 2009 12:41 pm
nga elton pergjergji
Asnjë mesazh i riIkonat   Bota e nentokes.... 2lani486Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:58 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Kometat.... 0lani318Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:56 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Statuja ne mars.... ?! 0lani323Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:55 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Nje jete e dyte ?? 0lani286Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:54 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Shfaqja e nje supernove drejtperdrejt 0lani273Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:52 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Zbulohen galaktikat e para te Universit! 0lani291Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:52 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Ne kerkim te lendes se erret. 0lani250Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:50 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Atlantida, misteri i kontinentit te zhdukur 1lani606Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:48 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   MISTERE...... 13lani2664Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:47 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Si krijohen planetet ?? 0lani525Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:40 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Zbulohet pas 11 vjetësh planeti i humbur 0lani259Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:39 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Xhon Titor,Misteri i ushtarit te ardhur nga viti 2036 0lani293Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:38 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Udhetim me i shpejte se drita ? 0lani242Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:38 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Merkuri? Rreziku kryesor per Token. 0lani242Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:37 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Energjia e erret ndryshoi permasat e Universit. 0lani249Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:37 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Si do të duket dielli kur të vdesë??? 0lani251Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:36 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Brenda 2010-ës pritet të ndodhin tre eklipse 0lani285Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:33 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Shpërthimi që shkatërroi speciet miliona vjet më pare 0lani251Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:32 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Fundi i botës,NIBIRU 2012... 0lani473Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 10:31 pm
nga lani
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Mon Jun 18, 2018 7:12 am