RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Filma

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   Avengers: Age of Ultron (2015) Me Titra Shqip 1bigu8294Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 29, 2015 4:53 pm
nga bigu8
Asnjë mesazh i riIkonat   Kerkesa Per Filma 10ilpadrino683Shiko mesazhin e fundit prej Sat Oct 30, 2010 2:03 pm
nga sabiel
Asnjë mesazh i riIkonat   shiko filma online 1dukagjin443Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 15, 2010 4:45 pm
nga Canna-G
Asnjë mesazh i riIkonat   Transporter - 3 0Endrit Outlaw902Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 05, 2010 4:00 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat   Skenderbeu 0Endrit Outlaw262Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jun 28, 2010 11:00 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat   TAXI 4 0Endrit Outlaw772Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jun 21, 2010 4:13 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat   TAXI 4 0Endrit Outlaw296Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jun 21, 2010 4:13 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat   The Twilight New Moon (Ita) New 1ilpadrino291Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 07, 2010 12:49 am
nga sajmir bega
Asnjë mesazh i riIkonat   Fast And Furios 4 1ilpadrino720Shiko mesazhin e fundit prej Mon May 03, 2010 7:19 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat  [ Sondazh ]  Invictus 2010 NEW Ita 0ilpadrino219Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 08, 2010 2:07 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   NEW Codice Genesi 2010 Ita 0ilpadrino270Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 08, 2010 1:55 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Viti I 2009.... 0ilpadrino281Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jan 15, 2010 1:06 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Anaconda 4 2009 0ilpadrino278Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jan 15, 2010 12:56 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Fighting 2009 0ilpadrino289Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jan 15, 2010 12:53 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Bota e Replikuesve E re 2010 0ilpadrino259Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jan 15, 2010 12:36 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Avatar 2009 2ilpadrino329Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jan 10, 2010 12:41 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Flutura ne Kabinen Time 3lani380Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jan 06, 2010 2:35 am
nga aldo marku
Asnjë mesazh i riIkonat   Death Race 0ilpadrino311Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 8:17 pm
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   The bank job 0ilpadrino279Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 8:15 pm
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Streets Of Blood (2009) 0ilpadrino260Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 8:03 pm
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Angeli e Demoni 0ilpadrino237Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 6:33 pm
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   American Pie 7 0ilpadrino313Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 6:26 pm
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   American Gangster 0ilpadrino267Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 6:04 pm
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Transformers- La vendetta del caduto 0ilpadrino251Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 6:01 pm
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Notorius B.I.G 2009 0ilpadrino250Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 2:23 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Natale a RIO 0ilpadrino291Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 2:17 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   American Pie 6 0ilpadrino261Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 1:43 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Banana Joe 1ilpadrino251Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 1:37 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Babylo A.D 0ilpadrino227Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 1:33 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Far Cry (Titra Ita) 0ilpadrino230Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 1:28 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Gran Torino 0ilpadrino221Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 1:25 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Saw VI ( Titra Ita) 0ilpadrino307Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 1:20 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Public Enemies (Ita) 0ilpadrino236Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 29, 2009 1:09 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Natale Bevery Hills (Ita) 0ilpadrino256Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 5:45 pm
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Twilight New Moon 0ilpadrino310Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 2:01 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Crank 2 High Voltage (italisht) 0ilpadrino285Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 1:54 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   Filmi 2012 Doomsday(Italisht) 0ilpadrino357Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 1:15 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i riIkonat   SHKARKO FILMA SHQIPTARE FALAS 1ersiljano1008Shiko mesazhin e fundit prej Wed Dec 09, 2009 9:22 pm
nga Erisa
Asnjë mesazh i riIkonat   Harry Poter 4 0ersiljano373Shiko mesazhin e fundit prej Thu Oct 22, 2009 6:10 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Harry Poter 5 0ersiljano335Shiko mesazhin e fundit prej Thu Oct 22, 2009 6:09 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Harry Poter 6 0ersiljano326Shiko mesazhin e fundit prej Thu Oct 22, 2009 6:08 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Harry Poter 7 0ersiljano397Shiko mesazhin e fundit prej Thu Oct 22, 2009 6:05 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   RINIA SHQIPTARE TV SHOW ONLINE 0ersiljano700Shiko mesazhin e fundit prej Mon Sep 28, 2009 4:29 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Tifozet Komedi 0ersiljano4267Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:31 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Tapi i vjeter-Trafiku 0ersiljano376Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:29 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Po vjen ai vazhdimi 0ersiljano374Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:28 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Dy here Mat 0ersiljano319Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:27 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Po vjen ai 0ersiljano472Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:26 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Hirushja 2 0ersiljano1035Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:24 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Une ti dhe Kasandra 0ersiljano585Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 11:23 pm
nga ersiljano
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Sat Jun 23, 2018 5:37 am