RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Chat

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   Ti per mua je.............. 1, 2, 3, 481♣GoC LaCjAnE♣2988Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 29, 2010 3:05 pm
nga lorik
Asnjë mesazh i riIkonat   Shprehni ndjenjat me nje foto 11VAJZE E MIRE451Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 29, 2010 1:19 pm
nga bledi11
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash 1, 232elton pergjergji904Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 18, 2010 8:36 pm
nga Endrra
Asnjë mesazh i riIkonat   Pse e pini cigaren,cfare shije u jep ose cfare kenaqesie ndjeni...???? 17lani565Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 18, 2010 8:35 pm
nga Endrra
Asnjë mesazh i riIkonat   Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ?? 1, 233♣GoC LaCjAnE♣780Shiko mesazhin e fundit prej Mon May 10, 2010 11:15 pm
nga beko
Asnjë mesazh i riIkonat   vetem nje fjale.....! 1, 239lani921Shiko mesazhin e fundit prej Mon May 03, 2010 6:24 pm
nga Endrra
Asnjë mesazh i riIkonat   Vjen nje moment dhe..........? 1, 248♣GoC LaCjAnE♣1413Shiko mesazhin e fundit prej Mon May 03, 2010 6:23 pm
nga Endrra
Asnjë mesazh i riIkonat   ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 6♣GoC LaCjAnE♣319Shiko mesazhin e fundit prej Mon May 03, 2010 6:23 pm
nga Endrra
Asnjë mesazh i riIkonat   Fiksimi im eshte..................... 1, 237♣GoC LaCjAnE♣1086Shiko mesazhin e fundit prej Mon May 03, 2010 6:14 pm
nga Endrra
Asnjë mesazh i riIkonat   Emri yt mund te jete.... 0Endrra219Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 01, 2010 12:27 am
nga Endrra
Asnjë mesazh i riIkonat   Pse na kan inat te tjeret? 10lani330Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 2:26 am
nga shkumbini1
Asnjë mesazh i riIkonat   CILI ESHTE HOBI JUAJ 19LITI23855Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 2:22 am
nga shkumbini1
Asnjë mesazh i riIkonat   Chat me kamera 1lani2490Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 01, 2010 1:17 am
nga deputeti
Asnjë mesazh i riIkonat   Ti harrojm hallet te bejm sa hallfe..... 0MiSTeRi_ViP273Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jan 13, 2010 5:38 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Vajzat pyesin -djemte pergjigjen 1, 230♣GoC LaCjAnE♣966Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jan 13, 2010 2:10 am
nga Darling
Asnjë mesazh i riIkonat   Kush eshte skuadra me e mire italiane? 4elton pergjergji332Shiko mesazhin e fundit prej Thu Nov 26, 2009 4:48 pm
nga LITI23
Asnjë mesazh i riIkonat   Gjej cfare domethenie ka emri jot .......? 1♣GoC LaCjAnE♣812Shiko mesazhin e fundit prej Sat Sep 05, 2009 7:41 pm
nga ♣GoC LaCjAnE♣
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Wed May 23, 2018 4:22 am