RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Diskutime Pa Kufi

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   Kush ju mungon ne keto momente? 1, 237♣GoC LaCjAnE♣1461Shiko mesazhin e fundit prej Thu Nov 04, 2010 10:21 pm
nga tommi
Asnjë mesazh i riIkonat  [ Sondazh ]  SI JU DUKET KOKA E FORUMIT......??? 7lani330Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 22, 2010 11:01 pm
nga tommi
Asnjë mesazh i riIkonat   Ketu mund te postoni emailin Tuaj nqs deshironi 2ersiljano280Shiko mesazhin e fundit prej Thu Mar 04, 2010 1:38 pm
nga Leotrim
Asnjë mesazh i riIkonat   C'mendoni per anetarin me siper? 1, 239Krenare shqiptare951Shiko mesazhin e fundit prej Wed Dec 23, 2009 5:32 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Si e paramendoni veten tuaj pas 10 vitve? 17ersiljano528Shiko mesazhin e fundit prej Tue Nov 17, 2009 8:33 pm
nga ♣GoC LaCjAnE♣
Asnjë mesazh i riIkonat   Po djemte cfar mendimi kane per vajzat??? 21Krenare shqiptare548Shiko mesazhin e fundit prej Tue Nov 17, 2009 8:28 pm
nga ♣GoC LaCjAnE♣
Asnjë mesazh i riIkonat   Deshira juaj e momentit... 1, 228Krenare shqiptare585Shiko mesazhin e fundit prej Tue Nov 17, 2009 8:24 pm
nga ♣GoC LaCjAnE♣
Asnjë mesazh i riIkonat   Fjala qe thoni me shpesh 12Krenare shqiptare302Shiko mesazhin e fundit prej Tue Nov 17, 2009 8:21 pm
nga ♣GoC LaCjAnE♣
Asnjë mesazh i riIkonat   Frika juaj me e madhe............. 15♣GoC LaCjAnE♣578Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 04, 2009 2:55 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   Kur mendoj per ty............... 5lani269Shiko mesazhin e fundit prej Fri Oct 16, 2009 6:56 pm
nga VAJZE E MIRE
Asnjë mesazh i riIkonat  [ Sondazh ]  A mendoni se matura 2009-2010 eshte e mire?! 13lani320Shiko mesazhin e fundit prej Fri Oct 16, 2009 6:47 pm
nga VAJZE E MIRE
Asnjë mesazh i riIkonat   Nje fjali dedikuar dikujt... 15Krenare shqiptare467Shiko mesazhin e fundit prej Thu Oct 15, 2009 7:04 pm
nga LITI23
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj? 11elton pergjergji326Shiko mesazhin e fundit prej Wed Oct 14, 2009 12:33 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)?? 8elton pergjergji311Shiko mesazhin e fundit prej Wed Oct 14, 2009 12:31 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   ME KE DO TE DONIT TE KALONIT MOMENTE E JUAJA TE FUNDIT 5LITI23267Shiko mesazhin e fundit prej Wed Oct 14, 2009 12:20 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   le te numerojme se bashku deri ne 100.. 1, 239lezhjanja714Shiko mesazhin e fundit prej Wed Oct 14, 2009 12:17 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   Per nje shkronje 1, 2, 350ersiljano1354Shiko mesazhin e fundit prej Wed Oct 14, 2009 12:11 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   Loja deri ne 10 22ersiljano526Shiko mesazhin e fundit prej Mon Oct 05, 2009 2:06 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   Flisni me njeri-tjetrin me figura dhe simbole 24Krenare shqiptare504Shiko mesazhin e fundit prej Mon Oct 05, 2009 1:58 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA??????? 20LITI23510Shiko mesazhin e fundit prej Fri Oct 02, 2009 5:30 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   Formoni nje fjale me germen e fundit te fjales se pare! 1, 236ersiljano766Shiko mesazhin e fundit prej Thu Oct 01, 2009 6:47 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfare tatuazhi preferoni te beni?????? 6LITI23531Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 9:05 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   PER KE DO E JEPNI JETEN JU???? 4lani265Shiko mesazhin e fundit prej Sat Sep 26, 2009 11:12 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   Ç'eshte adoleshenca .......? 4♣GoC LaCjAnE♣1847Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 23, 2009 5:06 pm
nga Krenare shqiptare
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Tue Jul 17, 2018 5:03 am