RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Diskutim i Pergjithshem!

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   A jane te bukura femrat shqiptare!! 9lani434Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 22, 2010 10:46 pm
nga tommi
Asnjë mesazh i riIkonat   Cila është arsya qe nje i ri fillon te konsumoj drog 2shkumbini1194Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 22, 2010 10:43 pm
nga tommi
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?  1Endrit Outlaw210Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 22, 2010 10:40 pm
nga tommi
Asnjë mesazh i riIkonat   Sa here ne JaV beni DASHURI ???? 2Endrit Outlaw218Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 29, 2010 3:45 pm
nga dukagjin
Asnjë mesazh i riIkonat   Kush mendoni se do jen dy skuadrat FINALISTE... 1Endrit Outlaw236Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jun 27, 2010 10:04 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat   Besimi juaj KATOLIK apo MYSLIMAN? 10elton pergjergji331Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:25 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i riIkonat   A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka??? 2Angelina217Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:24 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i riIkonat   Si do te ishte nese njerzit nuk do te plakeshin?? 1Angelina172Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:23 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i riIkonat   Sa më shumë mall të kesh për dikë, aq më larg do të jetë prej teje ai person. 4Angelina204Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:22 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i rinew   Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër... 8lani295Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:21 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i riIkonat   C'fare ju ka bere te merziteni sot..? 4Endrit Outlaw200Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:20 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i riIkonat   C'mendim keni per dashurit ne largesi?? 3Endrit Outlaw224Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:20 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i rinew   Cila eshte sipas juve kenga e momentit ? 1Endrit Outlaw281Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:19 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i riIkonat   A duhet të ligjërohet prostitucioni ? 1Endrit Outlaw170Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:18 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i riIkonat   A mund te urresh dike qe e dashuron me gjith zemer?!! 1Endrit Outlaw262Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 15, 2010 9:17 pm
nga !<MashtrUsja>!
Asnjë mesazh i riIkonat   Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ? 10Endrit Outlaw209Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jun 11, 2010 3:06 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Si do te vepronit nese do zbulonit se shoku/shoqja i/e ngusht ju dashuron 3Endrit Outlaw239Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 21, 2010 7:31 am
nga beko
Asnjë mesazh i riIkonat   cmendim keni per drogen 16lani638Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 12:39 am
nga shkumbini1
Asnjë mesazh i riIkonat   SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??' 16lani674Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 3:03 am
nga shkumbini1
Asnjë mesazh i riIkonat   Droga dhe rinia 1Angelina868Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 2:55 am
nga shkumbini1
Asnjë mesazh i riIkonat   Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? 1Angelina239Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 01, 2010 1:17 am
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Djali i mamit! 1Angelina240Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 01, 2010 1:00 am
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Do te martonit nje vajze ose cun te virgjer apo te pa virgjer? 1Angelina273Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 01, 2010 12:56 am
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Zemra e nenes 1Angelina263Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:27 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Të Jesh Femër! 0Angelina247Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:25 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Paragjykimet!!! 0Angelina218Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:23 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfare eshte"IRONIA"?? 0Angelina485Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:22 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   A duhet te egzistoje denimi me vdekje 0Angelina199Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:21 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Vdekja..si e perballojme faktin qe dikush po ndahet nga ne... 0Angelina177Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:18 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Nje bebe me probleme- E DREJTA PER JETE 0Angelina190Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:17 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Veri..Jug? Diferenca? 0Angelina163Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:16 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Shpetimtari/ja i/e juaj !! 0Angelina181Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:15 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   A keni menduar ndonjehere te vrisni veten? 0Angelina185Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:15 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Ballafaqimi me vetveten!! 0Angelina197Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:14 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Ka prind qe nuk do femijen e tij ? 0Angelina179Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:13 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Cili eshte mesimi me i rendesishem qe keni marre gjate jetes juaj... 0Angelina167Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:10 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Sa lloje (kryesore) edukatash ka dhe cila i duhet njerezimit te sotem? 0Angelina130Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:06 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Pse ndodh ndonjehere qe s'i shprehim dot ato cka ndiejme?! 0Angelina172Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:06 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Njeriu nuk eshte as engjell e as bishe (Pascal) 0Angelina151Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:05 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Të Falesh Veten. 0Angelina185Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:04 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Foto sexy me 15-16 vjecare! 0Angelina315Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:01 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Martesa? Të doli ngjalë, e hëngre. Të dolli gjarpër, të hëngri. 0Angelina175Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:01 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam e flm me cfare kam! 0Angelina173Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:00 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Kemi te drejte te gjykojme prinderit tane ? 0Angelina186Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 10:00 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i riIkonat   Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi??? 0Angelina156Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 26, 2010 9:55 pm
nga Angelina
Asnjë mesazh i rirreth   VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli??? 3ersiljano340Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 11, 2010 7:00 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i rinew   Une te jap....po ti? 18lani719Shiko mesazhin e fundit prej Wed Feb 03, 2010 7:06 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i rinew   Per cfare po mendoni tani???? 1, 228lani688Shiko mesazhin e fundit prej Tue Feb 02, 2010 11:19 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i rinew   Cilen kenge po degjoni ne kete moment...... 1, 225lani608Shiko mesazhin e fundit prej Thu Dec 17, 2009 5:08 pm
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Endrra juaj ne "sirtare" 9lani343Shiko mesazhin e fundit prej Tue Nov 17, 2009 7:57 pm
nga ♣GoC LaCjAnE♣
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Fri Dec 15, 2017 3:20 pm