RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Humor&Barsaleta

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   BARCALETA SEX-I 9elton pergjergji8224Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 01, 2010 3:57 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat   Burri Ideal 0Endrit Outlaw671Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 01, 2010 3:56 pm
nga Endrit Outlaw
Asnjë mesazh i riIkonat   Barceleta te zgjedhura 0fidanne2266Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 11:01 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Barcaletat me te bukura 19ersiljano7562Shiko mesazhin e fundit prej Mon Feb 22, 2010 6:35 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   BARCALETA ME BIONDE 2Gevi20093274Shiko mesazhin e fundit prej Fri Feb 05, 2010 12:56 am
nga Gevi2009
Asnjë mesazh i riIkonat   Barcaleta Banale 22ersiljano9999Shiko mesazhin e fundit prej Mon Sep 28, 2009 8:09 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Barcaleta By Ersiljano 1, 2, 359ersiljano2293Shiko mesazhin e fundit prej Mon Sep 28, 2009 1:08 am
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Keto jane dhe me te bukura 12Krenare shqiptare741Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 27, 2009 12:12 am
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   Te martohesh apo jo??? 2Krenare shqiptare634Shiko mesazhin e fundit prej Fri Sep 25, 2009 8:11 pm
nga ♣GoC LaCjAnE♣
Asnjë mesazh i riIkonat   Barsaleta per policet 3Krenare shqiptare537Shiko mesazhin e fundit prej Fri Sep 25, 2009 6:53 pm
nga Krenare shqiptare
Asnjë mesazh i riIkonat   Memedhe quhet toka 1Krenare shqiptare1177Shiko mesazhin e fundit prej Fri Sep 25, 2009 6:18 pm
nga elton pergjergji
Asnjë mesazh i riIkonat   Zhadja versoni qe te shkrin se qeshuri 0ersiljano854Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 16, 2009 10:31 am
nga ersiljano
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Tue May 22, 2018 6:29 pm