RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Informatika

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   Kodet Sekrete te Celularit 1ersiljano1836Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jun 17, 2010 12:19 pm
nga francesko
Asnjë mesazh i rinew   Si te shikosh plus 30 minuta film me shum me megavideo 5Bjondi789Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jan 06, 2010 4:31 am
nga Bjondi
Asnjë mesazh i rinew   Adresat e internetit, drejt fundit 0lani314Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:56 pm
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Virus i ri në Facebook 0lani362Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:54 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Ndertimi i faqeve me anë te HTML dhe CSS 0lani1078Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:52 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   CODECS per te pare gjithcka 0lani310Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:49 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Sistemi i ri Windows 7 0lani308Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:47 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   cfare eshte IP... 0lani1527Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:43 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Hardware-Software. 0lani1618Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:42 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Kujtesa Ram-Rom. 0lani4844Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:40 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Hard Disk,Procesor,Motherboard. 0lani1376Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:38 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Kujdes Coool Video! 0lani301Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:34 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   3-shja per PC! 0lani332Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:31 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Keshila per PC! 0lani295Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:28 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Programet e fshehta te Windows Xp: 0ersiljano414Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 23, 2009 1:03 pm
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Si Te Marrim Info Rreth Pc Tone ........... 0lani314Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 16, 2009 10:51 am
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   1 Informatika ne pergjithesi 0ersiljano456Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 16, 2009 10:34 am
nga ersiljano
Asnjë mesazh i riIkonat   Si Te Marrim Info Rreth Pc Tone 0ersiljano255Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 16, 2009 10:33 am
nga ersiljano
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Thu Jun 21, 2018 11:05 am