RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Aktualitet

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Më shumë seks, më pak sëmundje 0Endrit Outlaw461Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jun 28, 2010 3:18 pm
nga Endrit Outlaw
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Tiranë, 5-fishohet dhuna në familje, 1 mijë gra duan mbrojtje nga burrat 0Endrit Outlaw224Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jun 27, 2010 9:53 pm
nga Endrit Outlaw
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Bertina meriton shumë më tepër se Erioni 0lani211Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 12, 2010 8:25 pm
nga lani
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Spanja, futbolli pa krizë, 600 mijë euro për titullin 0Endrit Outlaw233Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jun 04, 2010 5:26 pm
nga Endrit Outlaw
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Kokainë nga Holanda në Itali, arrestohen pesë shqiptarë 0Endrit Outlaw212Shiko mesazhin e fundit prej Thu May 06, 2010 12:35 am
nga Endrit Outlaw
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Debati në Bruksel, Mirel: Kriza në Shqipëri, do të ndikojë tek hyrja në BE 0Endrit Outlaw178Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 04, 2010 12:16 am
nga Endrit Outlaw
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Zbulohen letrat, policia, Ramës: Akuzat tuaja të pavërteta, lironi bulevardin 0Endrit Outlaw187Shiko mesazhin e fundit prej Mon May 03, 2010 7:25 pm
nga Endrit Outlaw
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Topalli: Greva e deputetëve të PS, s`mund të pengojë heqjen e vizave 0Endrit Outlaw174Shiko mesazhin e fundit prej Mon May 03, 2010 2:19 pm
nga Endrit Outlaw
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Rumani, dasme ne kishen prej akulli 0ersiljano231Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 04, 2010 11:03 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Google-NSA kunder sulmeve piraterike 0ersiljano226Shiko mesazhin e fundit prej Thu Feb 04, 2010 11:00 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Binjake me baballare te ndryshem 0ersiljano191Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jan 31, 2010 6:36 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Efron në rolin e agjentit 0ersiljano181Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jan 30, 2010 2:57 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Rihanna: Do të udhëtoj në Grammy e vetmuar 0ersiljano209Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jan 30, 2010 2:53 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Rovena: Dashuria do të na shpëtojë 0ersiljano216Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jan 30, 2010 2:51 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Jolie dhe Pitt përgatiten për martesë? 0ersiljano186Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jan 30, 2010 2:49 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Jolie ka bërë seks me Lady GaGa? 0ersiljano195Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jan 30, 2010 2:47 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Presidenti i Gramozit: Të gjithë lojtarët duan… Realin 1ersiljano211Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jan 25, 2010 3:12 am
nga MiSTeRi_ViP
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetnew   Çili mohon ndarjen 1lani251Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jan 12, 2010 6:37 pm
nga MiSTeRi_ViP
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetnew   Britani, ne pranga 13 shqiptare per 1.5 ton kokaine 0lani308Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 4:23 am
nga lani
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetnew   Ferrari paraqet hibridin e vet të parë 0lani221Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 4:20 am
nga lani
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Lindsay përgatit patate për festën e Falënderimeve 5ersiljano278Shiko mesazhin e fundit prej Wed Dec 23, 2009 5:33 pm
nga MiSTeRi_ViP
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Alba gatuan darkën e Falënderimeve 0ersiljano287Shiko mesazhin e fundit prej Sun Nov 29, 2009 8:24 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Jay-Z i gatshëm të bëhet baba 0ersiljano236Shiko mesazhin e fundit prej Sun Nov 29, 2009 8:23 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Fergie ka përgatitur rolin prostitutës duke analizuar aktoret italiane 0ersiljano329Shiko mesazhin e fundit prej Sun Nov 29, 2009 8:22 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Radcliffe sëmuret nga xhirimet intensive 0ersiljano254Shiko mesazhin e fundit prej Sun Nov 29, 2009 8:12 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Keys dëshiron fëmijë 0ersiljano277Shiko mesazhin e fundit prej Sun Nov 29, 2009 8:11 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Rihanna e gatshme për romanc 0ersiljano263Shiko mesazhin e fundit prej Sun Nov 29, 2009 8:08 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Chati eshte hequr nga forumi.. 0lani300Shiko mesazhin e fundit prej Tue Nov 24, 2009 10:53 pm
nga lani
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   2012.......??? 0lani323Shiko mesazhin e fundit prej Tue Nov 24, 2009 10:29 pm
nga lani
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Trekendeshi i berbudes 0lani645Shiko mesazhin e fundit prej Tue Nov 24, 2009 10:27 pm
nga lani
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Laci fiton ndaj ekipit te tiranes 1-0... 2lani317Shiko mesazhin e fundit prej Mon Nov 23, 2009 4:12 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Kaka fitues i çmimit "Marca Legend" 0ersiljano320Shiko mesazhin e fundit prej Tue Oct 20, 2009 7:07 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Si do të ishte të jesh në shtratin e Orindës? 0ersiljano250Shiko mesazhin e fundit prej Sun Oct 18, 2009 7:30 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Alketa, emision i ri dhe televizion i ri 0ersiljano290Shiko mesazhin e fundit prej Sun Oct 18, 2009 7:25 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Wayne pret fëmijën e katërt 0ersiljano281Shiko mesazhin e fundit prej Sun Oct 18, 2009 7:22 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   Geti: Po të mos isha këngëtar, do të isha dizajner 0ersiljano318Shiko mesazhin e fundit prej Sun Oct 18, 2009 7:20 pm
nga ersiljano
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetIkonat   300 milionë dollarë akuzë në drejtim të pronës së Jackson 0ersiljano259Shiko mesazhin e fundit prej Sun Oct 18, 2009 7:17 pm
nga ersiljano
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Fri Feb 23, 2018 1:37 pm