RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Kinematografia

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   Çfarë kërkojnë elementet slave te Familja Moderne? 2lani480Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 22, 2009 6:56 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Dhjetëshja e artë e kinematografisë në vitin 2007 0♣GoC LaCjAnE♣386Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 12:39 pm
nga ♣GoC LaCjAnE♣
Asnjë mesazh i riIkonat   Një dokumentar ndjek gjurmët e Çamërisë 0lani281Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:26 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Aktorët më të paguar në Hollivud 0lani1594Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:26 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Fjalimi i Enver Hoxhës në filmin e Hollivudit 0lani877Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:25 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   25 rolet më të mira në historinë e kinematografisë 0lani398Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:24 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   100 filmat me te bukur "Love story" 0lani424Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:23 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Nga Krisht në Antikrisht 0lani300Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:22 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   Festivali nderkombetare i Filmit,Ne gar per "Gladiatorin e Arte" 0lani263Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 5:22 pm
nga lani
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Tue May 22, 2018 6:28 pm