RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

BigBrother

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   .Veronica Ciardi & George Leonard (Grande Fratello) ne BB3........Albania............ 0geni407Shiko mesazhin e fundit prej Sat Apr 17, 2010 1:21 pm
nga geni
Asnjë mesazh i riIkonat   Big Brother Albania 3 diskutime....cfare mendoni? thathesheme 2Angelina325Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 08, 2010 1:15 am
nga ilpadrino
Asnjë mesazh i rinew   Shpija e Kosoves 2lani330Shiko mesazhin e fundit prej Mon Dec 28, 2009 10:31 pm
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Sezoni i ri i BB3 starton me.... 0lani299Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 9:43 pm
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Aplikimet ne BB3 0lani314Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 9:42 pm
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   BigBrother Albani 3 0lani505Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 9:40 pm
nga lani
Asnjë mesazh i rinew   Se Shpejti Do filloj dhe bb3... 2lani312Shiko mesazhin e fundit prej Wed Dec 23, 2009 10:20 pm
nga lani
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Sat Jun 23, 2018 5:22 am