RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

VideoMusic Shqip

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat   Sinan Vllasaliu Maturant 0fidanne380Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 10:39 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   MaTuRaNt 4 HiTe MiX 2010 0fidanne215Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 10:38 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Mahmut Ferati 2010 0fidanne197Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 10:38 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Bubulina Krasniqi - Elementi i 5-të (Official Video) + Teksti 0fidanne225Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 9:45 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Bubulina Krasniqi - Shko 0fidanne196Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 9:44 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   ALO ALO AMBULANCA SINAN HOXHA 0fidanne195Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 9:44 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Parfumi Sinan Hoxha 0fidanne193Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 9:43 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Sinan Hoxha - Xhelozia 0fidanne209Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 9:43 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Noizy ft. J.R, Monny & D.u.d.A - Kosov shqipni 0fidanne214Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 9:42 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   NoizY - Jena Mbreter 0fidanne197Shiko mesazhin e fundit prej Tue Apr 06, 2010 9:42 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Labinot Tahiri-Maturant 0fidanne335Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 11:11 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   Labinot Tahiri - Cikat si ti kane nafak 0fidanne190Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 11:11 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   meda - drite e terr 0fidanne177Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 11:11 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   MEDA '' As kafe as llafe '' 0fidanne193Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 05, 2010 11:10 am
nga fidanne
Asnjë mesazh i riIkonat   UniKKatil - Pengesa - Kanuni i Katilit 0T.N.R>thenewrebels215Shiko mesazhin e fundit prej Sat Mar 20, 2010 9:11 pm
nga T.N.R>thenewrebels
Asnjë mesazh i riIkonat   unikkatil trim i gjall 2010 0T.N.R>thenewrebels238Shiko mesazhin e fundit prej Sat Mar 20, 2010 9:09 pm
nga T.N.R>thenewrebels
Asnjë mesazh i riIkonat   Kenget me te bukura shqiptare 13♣GoC LaCjAnE♣1176Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 6:59 pm
nga lani
Asnjë mesazh i riIkonat   kenge oje ojeee... 6lani292Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 03, 2009 6:36 pm
nga ♣GoC LaCjAnE♣
Asnjë mesazh i riIkonat   michael jackson 6lani259Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 6:03 pm
nga ♣GoC LaCjAnE♣
Asnjë mesazh i riIkonat   video nga djemt e lacit..... 2lani302Shiko mesazhin e fundit prej Wed Sep 02, 2009 12:48 pm
nga lani
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Wed May 23, 2018 4:29 am