RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Rregullat & Lajmërimet në Forum

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riIkonat  Lajmërim:  Lajmerim!! 1lani412Shiko mesazhin e fundit prej Wed Apr 21, 2010 5:45 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   per te gjith antaret e ri... 17lani964Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jun 13, 2010 7:51 pm
nga AhgMember
Asnjë mesazh i riIkonat   Kerkojme ADMINISTRATOR 10lani362Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jun 13, 2010 7:46 pm
nga AhgMember
Asnjë mesazh i rinew   Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum... 9lani309Shiko mesazhin e fundit prej Thu May 27, 2010 3:59 am
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Sugjerime rreth forumit 10Krenare shqiptare403Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 21, 2010 1:41 am
nga Endrra
Asnjë mesazh i riIkonat   ju keshilloj juve te nderuar 4besa-bess342Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 15, 2010 5:42 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   administrator apo web-master 7Lord335Shiko mesazhin e fundit prej Mon Feb 08, 2010 10:45 pm
nga Lord
Asnjë mesazh i riIkonat   Nje tjeter aktivizim i shtuar ne forum! 2ersiljano405Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jan 28, 2010 8:21 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   djemt e lacit 3anila594Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jan 12, 2010 9:03 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Ju pelqen fotoja qe kam vuar un ne avater... 6MiSTeRi_ViP352Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jan 12, 2010 9:01 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano? 9ersiljano426Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jan 11, 2010 6:52 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE! 8ersiljano461Shiko mesazhin e fundit prej Fri Dec 18, 2009 6:10 pm
nga MiSTeRi_ViP
Asnjë mesazh i riIkonat   nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret..... 8lani377Shiko mesazhin e fundit prej Mon Sep 28, 2009 2:14 pm
nga LITI23
Asnjë mesazh i riIkonat   Rregullorja e pergjitheshme 0ersiljano584Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 16, 2009 10:27 am
nga ersiljano
Moderator
Moderatoret
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Fri Apr 20, 2018 6:17 am