RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Art-Kulturë-Politikë

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Muzika

MuzikaMuzika pasioni i te gjitheve .A do kishte Kuptim jeta pa muzike.Diskutoni rreth rrymave te ndryshme muzikore shqiptare.

422Cfare kenge po d...
Tue May 18, 2010 8:47 pm
Endrra Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia

HistoriaDiçka mbi historinë Shqiptare, e shkruar nga letrarët tanë ose gojdhëna të popullit.

714Shqiperia nen su...
Tue Mar 23, 2010 5:32 pm
MiSTeRi_ViP Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia

KinematografiaGjithçka në lidhje me kinemanë... Regjizorë, aktorë, lajme, kuriozitete etj.

911Çfarë kërkojnë e...
Tue Dec 22, 2009 6:56 pm
lani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Letërsia

Nje bote mrekullisht e pa fund! Ruazat e jetes hedhur ne flete librash

525Ne erresiren e v...
Tue Aug 03, 2010 8:47 pm
dukagjin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Art

Diskutoni per artin ne pergjithsi,arti figurativ,piktura etj.

19Artet me te buku...
Thu Sep 03, 2009 12:22 pm
♣GoC LaCjAnE♣ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Aktualitet

Lajmet e fundit në mediat shqiptare apo dhe të huaja. Shprehni mendimet dhe diskutoni mbi problemet shqetësuese aktuale!Dossier

3746Më shumë seks, m...
Mon Jun 28, 2010 3:18 pm
Endrit Outlaw Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mjeksia

MjeksiaNje udhetim fantastik ne brendesi te trupit te njeriut dhe problemeve te tij.

1821Migrena i mbron ...
Wed Dec 09, 2009 9:29 pm
Erisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Psikologjia dhe Filozofia

Psikologjia dhe FilozofiaJetojm ne nje kohe te veshtire. Stresi, jeta qytetit, zhurma nuk na lejon te ndjehemi rehat. Prandaj shkenca me popullore e kohes eshte psikologjia. Te gjithe kemi nevoje per konsultim. Kush jemi ne? Përse jetojmë. Nga është prejardhja jonë? Përgjigje të gjitha pseve tona.

1221Jeta: thenie, af...
Sun Sep 06, 2009 11:38 pm
♣GoC LaCjAnE♣ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Informatika

InformatikaPerdorimi i internetit, si te kemi kujdes nga interneti, lajmet e fundit per internetin,poblemet qe kemi me komjuterin te cilin e perdorim per pune , argetim dhe njohuri. Mesimi i perdorimit te kompjuterit, informacione te dobishme per te gjithe anetaret.Webmasterat Shqiptare

1824Kodet Sekrete te...
Thu Jun 17, 2010 12:19 pm
francesko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

WebMaster

WebMasterKetu mund te flisni rreth botes se webit..

1983SA TE SHPEJTE JE...
Thu Jan 28, 2010 11:57 am
Game_over Shiko mesazhin e fundit  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Forumi është Kyçur Forumi është Kyçur
Ora është Sat Jun 23, 2018 5:22 am